Menu
Strona główna
Oferta
Kontakt
Kontakt

PRACOWNIA MAKIET ARCHITEKTONICZNYCH
ul. Zbyszka z Bogdańca 5
80-419 Gdańsk
e-mail: pmarchit@wp.pl

Oferta

 

Oferujemy wykonanie makiet architektonicznych oraz modeli wystawowych o różnej tematyce i w dowolnej skali. Proponujemy także skorzystanie z naszych usług serwisowych (naprawa uszkodzonych makiet, modernizacje i rozbudowy makiet, moduły dodatkowe – zwiększające zakres opracowania, itd.).

Bezkompromisowe rozwiązania produkcyjne i jakościowe oraz bogate uszczegółowienie i dbałość o każdy element przez nas wykonywany zdecydowanie podnoszą walory ekspozycyjne naszych modeli.

W trakcie budowy makiety zapewniamy Państwu dostarczenie serwisu fotograficznego z poszczególnych etapów prac oraz dostosowanie się do uwag i zaleceń w trakcie realizacji modelu, a po ukończeniu dostarczenie we wskazane miejsce.

Makiety wykonujemy przede wszystkim z tworzyw sztucznych, drewna i aluminium. W zależności od wymagań i w trosce o wysoka dokładność wymiarową elementy nasze przygotowywane są za pomocą ploterów laserowych, frezowych, tnących, itd. Makiety naszej produkcji wzbogacane są o elementy (postacie ludzi, lamp, pojazdów, zieleni wysokiej i niskiej) najlepszych światowych producentów.

Realizujemy również modele z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym, rozkładane i dzielone, a także inne na specjalne zamówienie.

Każda z naszych makiet wyposażona jest w demontowany statyw, podstawę zabezpieczoną aluminiowymi ramami, klosz wykonany z plexi oraz wskaźnik laserowy.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, atrakcyjne ceny oraz serwis.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!


Powered by Agencja VSP